Pojišťovací makléř HV Group
Pojišťovací makléř HV Group
pro zmírnění rizik z podnikání

Pojištění podnikatelůpro zmírnění rizik z podnikání

pro klidnou dovolenou

Cestovní pojištěnípro klidnou dovolenou

pro nečekané na cestách

Pojištění vozidelpro nečekané na cestách

pro kilometry bez obav

Pojištění dopravcůpro kilometry bez obav

pro řešení nešťastné náhody

Pojištění odpovědnostipro řešení nešťastné náhody

pro klidný spánek

Pojištění majetkupro klidný spánek

pro společné chvíle bez starostí

Životní pojištěnípro společné chvíle bez starostí

pro ochranu veřejného majetku

Pojištění měst a obcípro ochranu veřejného majetku

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími partnery na současném pojistném trhu. Díky našemu portfoliu umíme s pojišťovnami vyjednat nadstandardní slevy, a proto klademe důraz na rozsah asistenčních služeb, výluky, rychlost plnění, operativní přístup a další důležité parametry jako například ohlas v ostatních zemích EU.

 

Doby, kdy jste kvůli ekonomickému stavu museli volit horší pojišťovnu, jsou již dávno minulé. Dnes můžete mít za nejnižší cenu na trhu pojistku od největší pojišťovny, která Vám navíc dá řadu benefitů zdarma. Stačí si jen nechat udělat nezávazný audit Vašich pojistných smluv a sami uvidíte, zda lze Vaše současné pojištění udělat levněji, kvalitněji a u spolehlivějšího partnera.

Allianz pojišťovna a.s.

Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna, a.s. působí v České republice od roku 1993. Za tuto dobu se stala třetí největší pojišťovnou. Dnes nabízí velmi propracované produkty s řadou benefitů, které klient může obdržet zcela zdarma.

 

Allianz pojišťovna, a.s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, u kterého je 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto pojišťovnu doporučujeme jak kvůli velmi propracovanému systému likvidací a hlášení škod, tak kvůli rozsáhlým asistenčním službám a řadou benefitů zdarma.

 

V současné době nabízí tato instituce významné slevy pro korporátní klientelu, které lze nabídnout k autopojištění, odpovědnosti či podnikatelským rizikům.

 

Infolinka společnosti: +420 241 170 000

Kooperativa pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Kooperativa pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší tuzemskou pojišťovnou. Byla založena roku 1991 a v současné době neustále inovuje své produkty.

Názor HV Group, s.r.o.

Kooperativa pojišťovna, a.s. je pro nás významným partnerem, který řeší vše rychle a efektivně. V současné době nám tato instituce umožnila používat nadstandardní balíček slev, který klientům rádi nabídneme.

 

Infolinka společnosti: +420 841 105 105

Generali pojišťovna a.s.

Generali Česká pojišťovna a.s.

Generali Česká pojišťovna, a.s. je novým parnterem na pojistném trhu po sjednocení dvou velkých pojistitelů - České pojišťovny, a.s. a Generalil pojišťovny, a.s. od konce roku 2019.

 

Pro současné klienty obou pojišťoven se krom názvu a sjednocení pod jednoho partnera mnoho nemění, ačkoliv k určitým produktovým změnám nyní dochází.

 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Názor HV Group, s.r.o.

Bohužel odešel jeden konkurent z pojistného trhu. Na druhou stranu se z tohoto pojistitele stal jeden z největších hráčů a zatím se nám tento krok jeví dobře. Vidíme větší efektivitu a proklientský přístup.

 

Infolinka společnosti: +420 241 114 114

Česká podnikatelská pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Česká podnikatelská pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Od roku 2005 je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group (stejně jako Kooperativa pojišťovna, a.s.).

Názor HV Group, s.r.o.

V současnosti s touto společností spolupracujeme již naplno a rozhodně ji řadíme mezi špičku na našem pojistném trhu. Ať se již jedná o rychlé vyřízení škod, nadstandardními asistenčními službami nebo nízké ceně, tuto společnost jednoznačně můžeme doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 957 444 555

Uniqa pojišťovna a.s.

Uniqa pojišťovna a.s.

Uniqa pojišťovna, a.s. zahájila svou činnost v roce 1993. Za tu dobu se vyprofilovala do stabilní tuzemské instituce, která nabízí široké portfolio produktů jak životního tak neživotního pojištění.

Názor HV Group, s.r.o.

Tato instituce se na silném konkurenčním prostředí probojovala mezi hlavní hráče na současném pojistném trhu. V současné době nabízí důmyslně propracované produkty, které jsou kvalitou a cenou velmi atraktivní.

 

Infolinka společnosti: +420 800 120 020

Direct pojišťovna a.s.

Direct pojišťovna a.s.

Direct pojišťovna, a.s. působí v tuzemském prostředí a v novém kabátě od roku 2015. Tato instituce zakoupila BRAND DIRECT a akcie od pojišťovny TRIGLAV.

 

Pojišťovna pojala nabídku produktů velmi proklientským přístupem, kdy se pojistné smlouvy uzavírají primárně elektronicky. Za svou dobu působení se z této instituce stal jeden z dalších pevných pilířů tuzemského pojišťovnictví se svým místem na trhu.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto pojišťovnu doporučujeme vzhledem k velké variabilitě nabízených produktů. Dohodnutou spoluprací s naší makléřskou společností se důmyslné pojistné smlouvy stávají cenově atraktivními.

 

Infolinka společnosti: +420 221 221 221

ČSOB pojišťovna a.s.

ČSOB pojišťovna a.s.

ČSOB pojišťovna, a.s. je stabilní pojišťovnou na tuzemském trhu. Jako člen finanční skupiny ČSOB dokáže pojistit všechna běžná rizika na evropské úrovni služeb.

Názor HV Group, s.r.o.

S touto institucí spolupracujeme primárně ohledně flotilového pojištění. Tuto instituci můžeme zcela určitě doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 466 100 777

Axa pojišťovna, a.s.

Axa pojišťovna, a.s.

Axa životní pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou AXA a AXA životní pojišťovna, a.s. spolupracujeme již řadu let.

Primárně využíváme tohoto partnera pro nabídku životního pojištění a cestovního pojištění. Oba tyto produkty velmi chválíme za jejich proklientský přístup v rámci limitů a nastavených parametrů.

Názor HV Group, s.r.o.

Tyto instituce doporučujeme. Kdy využíváme zejména pojišťovnu AXA, a.s. pro produkt cestovní pojištění.

 

Infolinka společnosti: +420 272 099 990

INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka

Dceřiná společnost AXA pojišťovny. S touto společností spolupracujeme v prodeji cestovní pojištění a asistenčních služeb.

SV pojišťovna, a.s.

SV pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou SV spolupracujeme u zajímavě zpracovaných produktů jako Majetkové pojištění občanů, zdravotní pojištění cizinců a pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli. Tato pojišťovna nabízí řadu rizik, které u jiných našich partnerů nelze nalézt.

Dříve tato pojišťovna vystupovala pod jménem ERGO pojišťovna, a.s., ale od 28. 10. 2022 již má nové jméno. Vše ostatní zůstává stejné (sídlo, čísla účtu apod.).

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto instituci doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 221 585 111

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

S HVP jsme začali spolupracovat v roce 2018 a prozatím v portfoliu nabízí pojištění motorových vozidel. Spolupráci v současné době rozšiřujeme i do dalších odvětví.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto instituci doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 222 119 119

Komerční pojišťovna, a.s.

Komerční pojišťovna, a.s.

Komerční pojišťovnu máme v portfoliu z důvodu životního a majetkového pojištění. Tento produkt prozatím nabízíme dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Názor HV Group, s.r.o.

Dle pojistných podmínek, obecných a specifických výluk, můžeme pojišťovnu doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 800 106 610

MAXIMA pojišťovna, a.s.

MAXIMA pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou MAXIMA spolupracujeme v rámci majetkového a podnikatelského pojištění. Vzhledem k široké variabilitě produktů, tuto instituci zahrnujeme standardně do poptávek.

Názor HV Group, s.r.o.

Dle pojistných podmínek, obecných a specifických výluk, můžeme pojišťovnu doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 273 190 400

VZP pojišťovna, a.s.

VZP pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou VZP jsme velice spokojeni. Tuto instituci nabízíme primárně v rámci podnikatelského pojištění a od roku 2018 jsme ji zahrnuli rovněž do poptávek pro pojištění motorových vozidel.

Názor HV Group, s.r.o.

Na základě zkušeností s poptávkou, variabilitou produktu, pojistným plněním a cenou pojištění tuto instituce jednoznačně doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 233 006 311

Slavia pojišťovna, a.s.

Slavia pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou Slavia spolupracujeme hlavně v rámci pojištění motorových vozidel, flotilového pojitění, odpovědnosti silničního dopravce a dalších produktech. S pojišťovnou je velmi vstřícná komunikace a věříme, že naše další spolupráce bude i nadále růst.

Názor HV Group, s.r.o.

Pojišťovnu Slavia můžeme jednoznačně doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 255 790 111

Euler Hermes pojišťovna, a.s.

Euler Hermes pojišťovna, a.s.

S touto institucí jsme navázali obchodní spolupráci v roce 2018 z důvodu širší nabídky našich služeb a konkurenční komparaci. Pojišťovna Euler Hermes splňuje optimálně nabídku pro pojištění pohledávek velmi přehledným, jedoduchým a uceleným produktem.

Chubb European Group SE, organizační složka

Chubb European Group SE, organizační složka

Přes tohoto partnera pojišťujeme specifické produkty, které si naši klienti velice pochvalují.

Colonnade Insurance S. A., organizační složka

Colonnade Insurance S. A., organizační složka

S tímto stabilním partnerem spolupracujeme výhradně v rámci GAP pojištění, strojních rizik a dále specifických pojištění. Se svou nabídkou a variabilitou pojistných produktů můžeme klientům nabízet skutečně jedinečné produkty.

Pillow pojišťovna, a.s.

Pillow pojišťovna, a.s.

S tímto partnerem jsme navázali spolupráci v roce 2020, abychom mohli rozšířit naše porfolio a nabídnout pestřejší program pro naše klienty.

D.A.S. pojišťovna, a.s.

D.A.S. pojišťovna, a.s.

Specialista na pojištění právní ochrany.

ERV Evropská pojišťovna, a.s.

ERV Evropská pojišťovna, a.s.

Servisní pojišťovna a.s.

Servisní pojišťovna a.s.