Pojišťovací makléř HV Group
Pojišťovací makléř HV Group
pro zmírnění rizik z podnikání

Pojištění podnikatelůpro zmírnění rizik z podnikání

pro klidnou dovolenou

Cestovní pojištěnípro klidnou dovolenou

pro nečekané na cestách

Pojištění vozidelpro nečekané na cestách

pro kilometry bez obav

Pojištění dopravcůpro kilometry bez obav

pro řešení nešťastné náhody

Pojištění odpovědnostipro řešení nešťastné náhody

pro klidný spánek

Pojištění majetkupro klidný spánek

pro společné chvíle bez starostí

Životní pojištěnípro společné chvíle bez starostí

pro ochranu veřejného majetku

Pojištění měst a obcípro ochranu veřejného majetku

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími partnery na současném pojistném trhu. Díky našemu portfoliu umíme s pojišťovnami vyjednat nadstandardní slevy, a proto klademe důraz na rozsah asistenčních služeb, výluky, rychlost plnění, operativní přístup a další důležité parametry jako například ohlas v ostatních zemích EU.

 

Doby, kdy jste kvůli ekonomickému stavu museli volit horší pojišťovnu, jsou již dávno minulé. Dnes můžete mít za nejnižší cenu na trhu pojistku od největší pojišťovny, která Vám navíc dá řadu benefitů zdarma. Stačí si jen nechat udělat nezávazný audit Vašich pojistných smluv a sami uvidíte, zda lze Vaše současné pojištění udělat levněji, kvalitněji a u spolehlivějšího partnera.

Allianz pojišťovna a.s.

Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna, a.s. působí v České republice od roku 1993. Za tuto dobu se stala třetí největší pojišťovnou. Dnes nabízí velmi propracované produkty s řadou benefitů, které klient může obdržet zcela zdarma.

 

Allianz pojišťovna, a.s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, u kterého je 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto pojišťovnu doporučujeme jak kvůli velmi propracovanému systému likvidací a hlášení škod, tak kvůli rozsáhlým asistenčním službám a řadou benefitů zdarma.

 

V současné době nabízí tato instituce významné slevy pro korporátní klientelu, které lze nabídnout k autopojištění, odpovědnosti či podnikatelským rizikům.

 

Infolinka společnosti: +420 241 170 000

Česká pojišťovna a.s.

Česká pojišťovna a.s.

Česká pojišťovna, a.s. je naší nejstarší pojišťovací institucí, jejíž tradice se odvíjí již od roku 1827. V roce 1996 vstoupila do PPF Holdingu, který se roku 2008 spojil s Generali Group. Spolu tak vytvořili holdingový podnik dominující střední a východní Evropě. Díky své historii a současnému přístupu k zákazníkům je největší tuzemskou pojišťovnou.

Názor HV Group, s.r.o.

Česká pojišťovna, a.s. je náš stabilní partner, na kterého se plně spoléháme. Nabízí opět řadu benefitů k pojistným smlouvám zdarma a ohledně ceny si naše společnosti dost často vyjdou vstříc ku prospěchu klienta. Většina retailových smluv vychází u této instituce optimálně.

 

Infolinka společnosti: +420 241 114 114

Kooperativa pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Kooperativa pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší tuzemskou pojišťovnou. Byla založena roku 1991 a v současné době neustále inovuje své produkty.

Názor HV Group, s.r.o.

Kooperativa pojišťovna, a.s. je pro nás významným partnerem, který řeší vše rychle a efektivně. V současné době nám tato instituce umožnila používat nadstandardní balíček slev, který klientům rádi nabídneme.

 

Infolinka společnosti: +420 841 105 105

Generali pojišťovna a.s.

Generali pojišťovna a.s.

Generali pojišťovna, a.s. se po více jak stoleté historii opět vrátila na tuzemský trh v roce 1993. Od té doby optimalizovala své pojistné produkty k uspokojení potřeb všem zákazníkům.

 

Tato pojišťovna nabízí variabilní pojistné programy, které vyhovují i těm nejnáročnějším.

Názor HV Group, s.r.o.

Řada našich významných klientů je pojištěna právě u této instituce a zatím je tato spolupráce stále výborná. Pojišťovna Generali rychle a efektivně řeší pojistné události a cenově nám rovněž vychází v případě potřeby vstříc.

 

Infolinka společnosti: +420 244 188 188

Česká podnikatelská pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Česká podnikatelská pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Od roku 2005 je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group (stejně jako Kooperativa pojišťovna, a.s.).

Názor HV Group, s.r.o.

V současnosti s touto společností spolupracujeme již naplno a rozhodně ji řadíme mezi špičku na našem pojistném trhu. Ať se již jedná o rychlé vyřízení škod, nadstandardními asistenčními službami nebo nízké ceně, tuto společnost jednoznačně můžeme doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 841 444 555

Uniqa pojišťovna a.s.

Uniqa pojišťovna a.s.

Uniqa pojišťovna, a.s. zahájila svou činnost v roce 1993. Za tu dobu se vyprofilovala do stabilní tuzemské instituce, která nabízí široké portfolio produktů jak životního tak neživotního pojištění.

Názor HV Group, s.r.o.

Tato instituce se na silném konkurenčním prostředí probojovala mezi hlavní hráče na současném pojistném trhu. V současné době nabízí důmyslně propracované produkty, které jsou kvalitou a cenou velmi atraktivní.

 

Infolinka společnosti: +420 800 120 020

Direct pojišťovna a.s.

Direct pojišťovna a.s.

Direct pojišťovna, a.s. působí v tuzemském prostředí a v novém kabátě od roku 2015. Tato instituce zakoupila BRAND DIRECT a akcie od pojišťovny TRIGLAV.

 

Pojišťovna pojala nabídku produktů velmi proklientským přístupem, kdy se pojistné smlouvy uzavírají primárně elektronicky. Za svou dobu působení se z této instituce stal jeden z dalších pevných pilířů tuzemského pojišťovnictví se svým místem na trhu.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto pojišťovnu doporučujeme vzhledem k velké variabilitě nabízených produktů. Dohodnutou spoluprací s naší makléřskou společností se důmyslné pojistné smlouvy stávají cenově atraktivními.

 

Infolinka společnosti: +420 221 221 221

ČSOB pojišťovna a.s.

ČSOB pojišťovna a.s.

ČSOB pojišťovna, a.s. je stabilní pojišťovnou na tuzemském trhu. Jako člen finanční skupiny ČSOB dokáže pojistit všechna běžná rizika na evropské úrovni služeb.

Názor HV Group, s.r.o.

S touto institucí spolupracujeme primárně ohledně flotilového pojištění. Tuto instituci můžeme zcela určitě doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 466 100 777

ČSOB pojišťovna a.s.

Axa pojišťovna, a.s.

Axa životní pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou AXA a AXA životní pojišťovna, a.s. spolupracujeme již řadu let.

Primárně využíváme tohoto partnera pro nabídku životního pojištění a cestovního pojištění. Oba tyto produkty velmi chválíme za jejich proklientský přístup v rámci limitů a nastavených parametrů.

Názor HV Group, s.r.o.

Tyto instituce doporučujeme. Kdy využíváme zejméne pojišťovnu AXA, a.s. pro produkt cestovní pojištění.

 

Infolinka společnosti: +420 272 099 990

ČSOB pojišťovna a.s.

ERGO pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou ERGO spolupracujeme u zajímavě zpracovaných produktů jako Majetkové pojištění občanů, zdravotní pojištění cizinců a pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli. Tato pojišťovna nabízí řudu rizik, které u jiných našich partnerů nelze nalézt.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto instituci doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 221 585 111

ČSOB pojišťovna a.s.

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

S HVP jsme začali spolupracovat v roce 2018 a prozatím v portfoliu nabízí pojištění motorových vozidel. Spolupráci v současné době rozšiřujeme i do dalších odvětví.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto instituci doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 222 119 119

ČSOB pojišťovna a.s.

Komerční pojišťovna, a.s.

Komerční pojišťovnu máme v portfoliu z důvodu životního pojištění. Tento produkt prozatím nabízíme dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Názor HV Group, s.r.o.

Dle pojistných podmínek, obecných a specifických výluk, můžeme pojišťovnu doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 800 106 610

ČSOB pojišťovna a.s.

MAXIMA pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou MAXIMA spolupracujeme v rámci majetkového a podnikatelského pojištění. Vzhledem k široké variabilitě produktů, tuto instituci zahrnujeme standardně do poptávek.

Názor HV Group, s.r.o.

Dle pojistných podmínek, obecných a specifických výluk, můžeme pojišťovnu doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 273 190 400

ČSOB pojišťovna a.s.

VZP pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou VZP jsme velice spokojeni. Tuto instituci nabízíme primárně v rácmi podnikatelského pojištění a od roku 2018 jsme ji zahrnuli rovněž do poptávek pro pojištění motorových vozidel.

Názor HV Group, s.r.o.

Na základě zkušeností s poptávkou, variabilitou produktu, pojistným plněním a cenou pojištění tuto instituce jednoznačně doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 952 222 222

ČSOB pojišťovna a.s.

Slavia pojišťovna, a.s.

S pojišťovnou Slavia spolupracujeme hlavně v rámci pojištění motorových vozidel, flotilového pojitění, odpovědnosti silničního dopravce a dalších produktech. S pojišťovnou je velmi vsřícná komunikace a věříme, že naše další spolupráce bude i nadále růst.

Názor HV Group, s.r.o.

Pojišťovnu Slavia můžeme jednoznačně doporučit.

 

Infolinka společnosti: +420 255 790 111

ČSOB pojišťovna a.s.

Euler Hermes pojišťovna, a.s.

S touto institucí jsme navázali obchodní spolupráci v roce 2018 z důvodu širší nabídky našich služeb a konkurenční komparaci. Pojišťovna Euler Hermes splňuje optimálně nabídku pro pojištění pohledávek velmi přehledným, jedoduchým a uceleným produktem.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto instituci jednoznačně doporučujeme.

 

Infolinka společnosti: +420 232 000 777

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím