Obchodní partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími partnery na současném pojistném trhu. Díky našemu portfoliu umíme s pojišťovnami vyjednat nadstandardní slevy, a proto klademe důraz na rozsah asistenčních služeb, výluky, rychlost plnění, operativní přístup a další důležité parametry jako například ohlas v ostatních zemích EU.

Doby, kdy jste kvůli ekonomickému stavu museli volit  horší pojišťovnu, jsou již dávno minulé. Dnes můžete mít za nejnižší cenu na trhu pojistku od největší pojišťovny, která Vám navíc dá řadu benefitů zdarma. Stačí si jen nechat udělat nezávazný audit Vašich pojistných smluv a samy uvidíte, zda lze Vaše současné pojištění udělat levněji, kvalitněji a u spolehlivějšího partnera.

 

arrow

Allianz pojišťovna a.s.

Allianz pojišťovna, a.s. působí v České republice od roku 1993. Za tuto dobu se stala třetí největší pojišťovnou. Dnes nabízí velmi propracované produkty s řadou benefitů, které klient může obdržet zcela zdarma.

Allianz pojišťovna, a.s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, u kterého je 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto pojišťovnu doporučujeme jak kvůli velmi propracovanému systému likvidací a hlášení škod, tak kvůli rozsáhlým asistenčním službám a řadou benefitů zdarma.

V současné době nabízí tato instituce významné slevy pro korporátní klientelu, které lze nabídnout k autopojištění, odpovědnosti či podnikatelským rizikům.

Infolinka společnosti: +420 241 170 000


Česká pojišťovna a.s.

Česká pojišťovna, a.s. je naší nejstarší pojišťovací institucí, jejíž tradice se odvíjí již od roku 1827. V roce 1996 vstoupila do PPF Holdingu, který se roku 2008 spojil s Generali Group. Spolu tak vytvořili holdingový podnik dominující střední a východní Evropě. Díky své historii a současnému přístupu k zákazníkům je největší tuzemskou pojišťovnou.

Názor HV Group, s.r.o.

Česká pojišťovna, a.s. je náš stabilní partner, na kterého se plně spoléháme. Nabízí opět řadu benefitů k pojistným smlouvám zdarma a ohledně ceny si naše společnosti dost často vyjdou vstříc ku prospěchu klienta. Většina retailových smluv vychází u této instituce optimálně.

Infolinka společnosti: +420 241 114 114 


Kooperativa pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší tuzemskou pojišťovnou. Byla založena roku 1991 a v současné době neustále inovuje své produkty.

Názor HV Group, s.r.o.

Kooperativa pojišťovna, a.s. je pro nás významným partnerem, který řeší vše rychle a efektivně. V současné době nám tato instituce umožnila používat nadstandardní balíček slev, který klientům rádi nabídneme.

Infolinka společnosti: +420 841 105 105


Generali pojišťovna a.s.

Generali pojišťovna, a.s. se po více jak stoleté historii opět vrátila na tuzemský trh v roce 1993. Od té doby optimalizovala své pojistné produkty k uspokojení potřeb všem zákazníkům.

Tato pojišťovna nabízí variabilní pojistné programy, které vyhovují i těm nejnáročnějším.

Názor HV Group, s.r.o.

Řada našich významných klientů je pojištěna právě u této instituce a zatím je tato spolupráce stále výborná. Pojišťovna Generali rychle a efektivně řeší pojistné události a cenově nám rovněž vychází v případě potřeby vstříc.

Infolinka společnosti: +420 244 188 188


Česká podnikatelská pojišťovna a.s. Vienna insurance group

Od roku 2005 je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group (stejně jako Kooperativa pojišťovna, a.s.).

Názor HV Group, s.r.o.

V současnosti s touto společností spolupracujeme již naplno a rozhodně ji řadíme mezi špičku na našem pojistném trhu. Ať se již jedná o rychlé vyřízení škod, nadstandardními asistenčními službami nebo nízké ceně, tuto společnost jednoznačně můžeme doporučit.

Infolinka společnosti: +420 841 444 555


Uniqa pojišťovna a.s.

Uniqa pojišťovna, a.s. zahájila svou činnost v roce 1993. Za tu dobu se vyprofilovala do stabilní tuzemské instituce, která nabízí široké portfolio produktů jak životního tak neživotního pojištění.

Názor HV Group, s.r.o.

Tato instituce se na silném konkurenčním prostředí probojovala mezi hlavní hráče na současném pojistném trhu. V současné době nabízí důmyslně propracované produkty, které jsou kvalitou a cenou velmi atraktivní.

Infolinka společnosti: +420 800 120 020


Direct pojišťovna a.s.

Direct pojišťovna, a.s. působí v tuzemském prostředí a v novém kabátě od roku 2015. Tato instituce zakoupila BRAND DIRECT a akcie od pojišťovny TRIGLAV.

Pojišťovna pojala nabídku produktů velmi proklientským přístupem, kdy se pojistné smlouvy uzavírají primárně elektronicky. Za svou dobu působení se z této instituce stal jeden z dalších pevných pilířů tuzemského pojišťovnictví se svým místem na trhu.

Názor HV Group, s.r.o.

Tuto pojišťovnu doporučujeme vzhledem k velké variabilitě nabízených produktů. Dohodnutou spoluprací s naší makléřskou společností, se důmyslné pojistné smlouvy stávají cenově atraktivními.

Infolinka společnosti: +420 221 221 221 

ČSOB pojišťovna a.s.

ČSOB pojišťovna, a.s. je stabilní pojišťovnou na tuzemském trhu. Jako člen finanční skupiny ČSOB dokáže pojistit všechna běžná rizika na evropské úrovni služeb.

Názor HV Group, s.r.o.

S touto institucí spolupracujeme primárně ohledně flotilového pojištění. Tuto instituci můžeme zcela určitě doporučit.

Infolinka společnosti: +420 466 100 777