Vzhledem k neustále se zvyšujicím požadavkům klientů na porovnání produktů na stále se rozvíjejícím pojistném trhu byla založena v polovině roku 2005 naše společnost HV Group, s.r.o.

V prvních letech ve společnosti pracovali dva zaměstnanci. Kvůli jejich pracovitosti a proklientskému přístupu se společnost začala rychle rozvíjet jak o nové individuální klienty, korporátní klienty tak o nové partnery mezi pojistiteli.

Vzhledem k vývoji se celý kolektiv začal rozšiřovat, aby se mohla udržet kvalita poskytovaných služeb a  rovněž se ze zcela malé firmy začal stávat známější subjekt na trhu. Dnes čítá náš tým 10 lidí, kdy má každý na starosti určitý úsek ve společnosti se specifickým zaměřením. Tím má jednotlivý zaměstnanec přehled o všech produktech, které se ho týkají a může poskytovat odborné rady a doporučení. Dále náš tým rozšiřuje zhruba 15 obchodních zástupců.

V současné době investujeme primárně do CRM, vzdělávání zaměstnanců a proklientského přístupu v rámci přepočítávání smluv před výročím a celkového servisu pro každého z našich zákazníků.

Náš cíl je jediný – spokojený zákazník. Vzhledem k tomu se hodláme neustále zlepšovat.

Hodnoty společnosti

 • 1

  Orientace na zákazníka

  Dobré vztahy s našimi zákazníky jsou pro nás tou nejdůležitější hodnotou. Hájíme zájmy našich klientů oproti pojišťovnám a vždy stojíme na jejich straně. Proto je budování těchto dlouhodobých vztahů založených na bázi důvěry až přátelství velice klíčové.

 • 2

  Rychlost a spolehlivost

  Jelikož čas jsou peníze, snažíme se našim klientům vždy poskytnout naše služby operativně. Pokud tedy potřebujete najednou zaslat zelenou kartu, odhlásit vozidlo nebo sjednat rychle cestovní pojištění, maximálně se Vám přizpůsobíme s tím, že pro nás je Vaše potřeba prioritní.

 • 3

  Profesionalita

  V našem oboru to co platilo včera, může být dnes již zcela jinak. Díky tomu investujeme do neustálého vzdělávání všech našich zaměstnanců a obchodních zástupců. Pomocí aktuálních znalostí pojistného trhu a tuzemské legislativy Vám jsme schopni podávat kvalitní služby a informace na profesionální úrovni.

 • 4

  Kvalita

  Jelikož je hlavním účelem pojištění ochrana proti nahodilým událostem, které mohou značně znepříjemnit každodenní život každého z nás, je kvalita pojištění a zvolené pojišťovny velice důležitá. Zakládáme si proto na výběru svých obchodních partnerů, které poté s klidným svědomím nabízíme našim klientům.